Google Marketing Platform

Google Marketing Platform

Гугл Маркетинг Платформ 

Замов Google Рекламу

Платформа для маркетингу та рекламодавців

Це спростить планування, роботу з клієнтами, придбання і оптимізацію інвентарю, а також оцінку його ефективності.

Що таке Google Marketing Platform

Google Marketing Platform — це об’єднана рекламно-аналітична платформа, яка спрощує взаємодію між маркетинговими командами завдяки інтеграції продуктів DoubleClick і Google Analytics 360 Suite.

Переваги Google Marketing Platform.

  • Більш швидкий і потужний інструмент для управління маркетингом. Завдяки автоматизації рутинних процесів ви зможете приділяти більше часу вирішенню стратегічних завдань, а аналіз рекламних тенденцій і закономірностей візьме на себе штучний інтелект.
  • Більше можливостей управління інвестиціями. Зручні інструменти аналізу допоможуть швидко оцінити ефективність маркетингових рішень і при необхідності відкоригувати їх. При цьому ви зможете забезпечити високу якість реклами і зручність для користувачів.
  • Більш глибокий аналіз аудиторії. Інтеграція ваших даних з даними Google про використання різних пристроїв і про споживчі наміри дозволить вам краще розуміти своїх клієнтів.
  • Взаємодія між командами. Єдиний інтерфейс статистики та звітів відкриває доступ всім вашим співробітникам до даних про аудиторію
  • Центр інтеграції на порталі Платформи дозволить максимально підвищити ефективність роботи.

1 комментарий к “Google Marketing Platform”

Добавить комментарий